10-lecie Gminnego Przedszkola w Cegłowie

Nasze Przedszkole ma już 10 lat!

Jeszcze chwila i będzie pełnoletnie 😀 Kiedy to się stało? Dziwna sprawa, nie wiadomo 😀 Te 10 lat przeleciało tak szybko, że nawet tego nie zauważyliśmy. Upływający czas zmierzyć można chyba tylko wzrostem wychowanków, którzy już opuścili mury naszego przedszkola i dalej powędrowali zawojować świat. Ci najstarsi nawet czasami jeszcze gdzieś się pojawią, wiedzeni sentymentem lub ciekawością. Cieszymy się z takich odwiedzin. Teraz to Wy, Kochane Dzieciaki, możecie nam opowiedzieć o swoim świecie i przygodach, które tam na Was czekają.

Z okazji tak pięknego Jubileuszu powstało nagranie z cudownymi występami przedszkolaków oraz pań pracujących w grupach. Jako gospodarz Pani Dyrektor otwiera całą uroczystość. Są także wzruszające podziękowania i oczywiście urodzinowe życzenia od gości. W nagraniu padło wiele pięknych słów.

Chociaż słowo „dziękujemy” zabrzmiało już nieraz, to warto je powtórzyć, aby każdemu zapadło w pamięć. To takie małe i proste słowo, kilka liter, a ile kryje się w nim znaczeń. Czasami niedoceniane i zapomniane, a przecież może zdziałać tak wiele.

Dlatego jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i działania Gminnego Przedszkola w Cegłowie. Jesteśmy wdzięczni władzom Gminy Baranów z Panią Wójt Agatą Trzop-Szczypiorską na czele oraz jej poprzednikom Wójtowi Andrzejowi Kolkowi, Wójtowi Waldemarowi Brzywczemu, Wójtowi Piotrowi Farudze, pracownikom Urzędu Gminy oraz Radzie Gminy Baranów i wszystkim jej dotychczasowym Radnym, Beacie Jackowskiej – pierwszej dyrektor przedszkola, także rodzicom, opiekunom, nauczycielom, pracownikom przedszkola i przede wszystkim dzieciom, które zawsze tak chętnie pojawiały się na zajęciach.

To Przedszkole nie istniałoby bez Was (Nas) wszystkich.

Dyrektor Dorota Bełza wraz z całym zespołem

A teraz czas na seans!