BAL KARNAWAŁOWY W SZKOLE

Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa w naszej szkole. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, bawili się znakomicie i z radością prezentowali przygotowane specjalnie na tę okazję przebrania. Na balu nie zabrakło bohaterów kreskówek i filmów. Po sali przemykali się również policjanci, żołnierze, Superman, Batman… Niektórzy uczniowie ukryli swoje twarze pod maskami, przez co byli nie do poznania. Zabawę poprowadził profesjonalny Dj Ga-Go Kamil Gawarski. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami. Atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane czy dym. W trakcie balu była również przerwa na poczęstunek i złapanie oddechu pomiędzy kolejnymi hitami muzycznymi. Mamy nadzieję, że w następnym roku będziemy bawić się równie wspaniale.