Cudowny chłopak – klasa IV w kinie

KINO, POPCORN I POCIĄGI 😀

W czwartek, 01 marca, klasa IV wraz z wychowawcą wybrała się do Warszawy na wyprawę integracyjną połączoną z seansem filmowym.

Tego dnia, zamiast pójść do szkoły na 8.00, pojechaliśmy na stację kolejową w Błoniu, gdzie zaczęła się nasza wycieczka. Najpierw każdy musiał kupić sobie bilet w obydwie strony, żeby bez przeszkód dostać się do stolicy. Na szczęście nikt się nie spóźnił i o czasie wsiedliśmy do pociągu. Dla niektórych była to pierwsza wyprawa pociągiem w życiu. Kupowanie biletów także było nowością.

Niestety, rano ciężko podróżuje się pociągiem i nie mogliśmy usiąść wszyscy razem. Udało się jednak dotrzeć do stacji Warszawa Śródmieście. Ruszyliśmy żwawym krokiem w stronę Złotych Tarasów – centrum handlowego w samym sercu Warszawy. Tam właśnie znajdowało się nasze kino. Po przybyciu na miejsce, okazało się, że mamy jeszcze trochę czasu. Bardzo dobrze, musieliśmy zaopatrzyć się w popcorn! 😀

Nasza sala kinowa nie była jeszcze gotowa, było baaaaardzooo ciemno. Ale i tak postanowiliśmy zająć najlepsze miejsca i zaczekać na seans.

Film bardzo się wszystkim podobał, chociaż momentami był smutny i wzruszający. Dobrze, że wzięliśmy chusteczki.

Cudowny chłopak

Po filmie, udaliśmy się na najwyższe piętro w centrum handlowym, aby zjeść coś ciepłego przed powrotem do domu. Na zewnątrz było na prawdę mroźno. Wszyscy bez trudu poradzili sobie z zamówieniami. Droga do domu upłynęła nam na wesołych rozmowach. To był bardzo udany dzień.

Musimy częściej wybierać się na takie wycieczki!