Czekamy na decyzję w sprawie organizacji nauki w naszej Szkole

W związku z pytaniami dotyczącymi organizacji nauki w nowym roku szkolnym informuję, że od 1 września br. dzieci z naszej szkoły nie będą mogły uczyć się na piętrze  z  powodu braku możliwości zakończenia do 31 sierpnia procesu inwestycyjnego (w tym odbioru budowlanego). Niezbędna więc będzie zmiana organizacji nauki. Propozycje w tej sprawie zostały przedstawione wójtowi Gminy Baranów Panu Piotrowi Farudze w piśmie z dnia 08.07.2020 r. Wraz z Gronem Pedagogicznym czekam na decyzję. Zgodnie z obowiązującymi przepisami organ prowadzący zapewnia warunki do działania szkoły.

Po otrzymaniu odpowiedzi od Wójta niezwłocznie przekażę Państwu informację.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach.