Czy dzieci mogą mieć podwórko Nivea?

To zależy tylko od aktywności Rodziców!

Nivea ufundowała 20 podwórek, 5 podwórek już zostało przyznanych w konkursowej części. Obecnie trwa etap drugi – głosowanie, który zakończy się 24 czerwca. Wówczas kolejnych 15 podwórek powędruje do lokalizacji, które zdobyły najwięcej głosów.

Czy mamy szanse otrzymać 5 podwórko Nivea w naszej kategorii ?

Pod koniec dzisiejszego dnia lokalizacja w Baranowie znajdowała się na 65 miejscu, otrzymała 122 głosy, co wskazuje, że  przy liczbie mieszkańców ok.  5 200  zagłosowało 2,3 % .

Na 5 miejscu jest lokalizacja w Dobrzejowicach, która otrzymała 732 głosów, co wskazuje, że przy liczbie mieszkańców ok. 16 559  zagłosowało 4,42%.

Przy dużej mobilizacji i samodyscyplinie mieszkańcy Gminy Baranów są w stanie w ciągu dwóch dni zająć miejsce Dobrzejowic. Wystarczy aby codziennie zagłosowało na naszą lokalizację około 800 osób.

Czy to możliwe? Oczywiście, że tak.

W Gminie Baranów są 4 szkoły i jedno przedszkole. Przyjmując średnio, że zagłosuje 100 rodzin z jednej placówki łatwo zdobywamy minimum 800 głosów dziennie (najczęściej oboje rodzice mają odrębne adresy e-mail).

Drodzy Rodzice  głosujmy na lokalizację w Baranowie codziennie do 24 czerwca. Cała moja 4 osobowa rodzina również głosuje (codziennie 4 głosy).

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach