Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

1 lutego nasze przedszkolaki miały okazję wystąpić przed wyjątkowymi gośćmi, jakimi są kochane babcie i cudowni dziadkowie. Maluchy mogły w ten sposób podziękować za poświęcony czas, oddanie, bezwarunkową miłość i ponadczasowe wartości, które przekazują im seniorzy. Goście stawili się licznie, co bardzo ucieszyło wnuków i zmobilizowało ich do jeszcze większego zaangażowania w występy. Dzieci śpiewały, recytowały, tańczyły, a także stworzyły prawdziwe aktorskie kreacje, które na długo zostaną w pamięci najbliższych. Jednak najważniejsze w tym dniu nie były przedstawienia i występy, ale wspólnie spędzony czas, uśmiechy wszystkich i ciepła atmosfera zarówno podczas wystąpień, jak i podczas wspólnego spotkania i poczęstunku.