Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Gminny Dzień Dziecka

Dnia 02 czerwca pewna część uczniów reprezentowała naszą szkołę w rozgrywkach sportowych zorganizowanych w ramach obchodów Gminnego Dnia Dziecka. Impreza sportowa w tym roku odbywała się w Zespole Szkół im. Orła Białego w Kaskach. Pomimo, iż klasy nie są zbyt liczne szkoła wystawiła zawodników  we  wszystkich proponowanych konkurencjach. W biegach na 175 m. reprezentowali nas:

Justyna Danielewicz i Franciszek Pliszka – kl. IV

Natalia Świętochowska i Kacper Oracki – kl. V

Alicja Szyjer i Sylwester Piasek  – kl.VI

Najlepszym okazał się Kacper Oracki, który wrócił ze srebrnym medalem za zajęcie II miejsca. Pozostali uczniowie zajęli III i IV miejsca.  Nasi reprezentanci w piłce nożnej chłopców to: Franciszek Pliszka z kl. IV, Kacper Oracki i Kacper Rychlewski z kl. V, oraz Sylwester Piasek, Jakub Chojnowski, Przemysław Nowak i Mateusz Szelachowski z kl.VI. Chłopcy zdobyli dla szkoły puchar za zajęcie III miejsca.  W kosza grały: Alicja Szyjer, Weronika Wirtek, Izabela Taraszewska i Helena Mirkowicz z kl.VI. Jako  rezerwowe wystąpiły Natalia Świętochowska i Alicja Taraszewska – uczennice kl. V. Zawodniczki zajęły również III miejsce. Oprócz rozgrywek sportowych na uczniów czekały  różne atrakcje.

Impreza przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy sportowcom za włożony wysiłek i życzymy dalszych sukcesów.