Jest szansa na przebudowę parkingu

W dniu 21 stycznia br. uczestniczyłam w spotkaniu  z Wójtem Panem Waldemarem Brzywczym, Panią Katarzyną Wąsińską-Jano (inspektorem ds. oświaty) oraz z radną Panią Beatą Fabisiak w sprawie parkingu. Podczas spotkania wójt wyraził wolę poprawy bezpieczeństwa dzieci  oraz zaproponował wprowadzenie udogodnień w parkowaniu  poprzez  wygrodzenie parkingu i wykonanie dodatkowego przejazdu na parking od nieuczęszczanej bocznej drogi (wjazd od strony drogi głównej, wyjazd od strony drogi bocznej).

W dniu 22 stycznia uczestniczyłam w Komisji  Budżetowej. Radnym została przedstawiona koncepcja wypracowana podczas spotkania. Radni zaakceptowali propozycję wójta przeznaczenia na ten cel kwoty 30 tys. zł.  Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie podczas Sesji Rady Gminy planowanej na dzień 29 stycznia br.

p.o. dyrektor Dorota Bełza