Nowy pracownik ds. kancelaryjno-kadrowych

W dniu 13 lipca 2020r. komisja w składzie: Dorota Bełza (przewodnicząca), Magdalena Rubak, Katarzyna Łażewska, Urszula Boniecka, dokonała wyboru pracownika ds. kancelaryjno-kadrowych Zespołu Szkolno-Przeszklonego w Golach. Od 1 września br. Sekretariatem Zespołu będzie zajmowała się Pani Katarzyna Szpak.

Ofertę pracy zgłosiło 7 osób. Jedna oferta została odrzucona z powodu braku spełnienia wymogów formalnych. Z 6 osobami zostały przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Najwięcej punktów uzyskała Pani Katarzyna Szpak.

Pani Katarzyna posiada bardzo duże doświadczenie w pracy w administracji. Pracowała m.in. w Urzędzie Powiatowym w Grodzisku Mazowieckim oraz w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom biorącym udział w rozmowach kwalifikacyjnych.

Dziękuję również Pani Katarzynie Mierzyńskiej zajmującej dotychczas stanowisko ds. kancelaryjno-kadrowych. Konieczność zmiany na stanowisku podyktowana była względami rodzinnymi Pani Katarzyny.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach