Festiwal Piosenki Zimowej

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci,

ogłaszamy wyniki  X edycji Festiwalu Piosenki Zimowej zorganizowanego przez Gminne Przedszkole w Cegłowie. Tym razem był to festiwal online. Nadesłane występy  obejrzało Szanowne Jury w składzie:

Pan Adam Czajkowski – przewodniczący Jury, dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaskach, członek zarządu polskiego oddziału Towarzystwa Miłośników Muzyki Wojskowej, związany z Orkiestrą Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, autor blisko stu transkrypcji i aranżacji muzycznych na orkiestrę dętą, dokonał również wielu nagrań płytowych jako instrumentalista i dyrygent.

Pani Bernadeta Boruszewska – pomysłodawczyni Festiwalu Piosenki Zimowej,  nauczyciel muzyki i rytmiki z wieloletnim doświadczeniem , organistka współpracująca z Parafią Izdebno Kościelne.

Pan Mirosław Murgrabia – instruktor muzyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Nieborowie, kapelmistrz w Orkiestrze OSP w Bełchatowie, były  tamburmajor w Orkiestrze Wojskowej w Siedlcach.

Werdykt Jury przedstawia się następująco:

I miejsce w kategorii 3-4 latki: Klara Kałuża

I miejsce w kategorii 5 latki: Emilia Szymańska

I miejsce w kategorii 6 latki: Jagoda Czuj

Wszystkim Wykonawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych  pociech,  laureatom życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich talentów, szanownemu Jury dziękujemy za poświęcony czas i cenne wskazówki.