Piknik piłkarski o Puchar Wójta Gminy Baranów

W dniu 18 maja odbyły się w Baranowie rozgrywki międzyszkolne w piłce nożnej dla dzieci i młodzieży ze szkół gminnych. Opiekę nad uczniami podczas pikniku pełnił Pan Bartłomiej Warda, oraz panie: Katarzyna Łażewska i Anika Berekets. Organizatorem rozgrywek był Wójt Gminy Baranów i Orion – Plus Cegłów. W rozgrywkach pomiędzy klasami „0”, I, II uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce zdobywając tym samym główną nagrodę w tej kategorii – Puchar dla Szkoły.  Rywalizacja klas III, IV przyniosła nam IV miejsce, a klas VI i VII –  III miejsce. Po podsumowaniu wyników uzyskanych przez wszystkie cztery szkoły z Gminy Baranów nasi młodzi sportowcy zajęli drugie miejsce. Zmęczeni, ale uśmiechnięci, z pucharem i zdobytymi nagrodami szczęśliwie wrócili do szkoły.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych zwycięstw.