Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem

4 kwietnia zaprosiliśmy do przedszkola na zajęcia otwarte rodziców , aby przybliżyć im i naszym przedszkolakom temat wielkanocnych tradycji i zwyczajów. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach dydaktycznych, ruchowych i muzycznych, a opiekunowie mogli podziwiać zdobyte przez maluchy umiejętności i wiadomości. Jak wiadomo, najefektywniej dzieci uczą się podczas stosowanych metod aktywizujących, dlatego tych Panie wykorzystały najwięcej. Uatrakcyjnieniem zajęć były różnorodne środki dydaktyczne oraz muzyka (również klasyczna), która wprowadziła miły nastrój do naszych sal. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym rodzicom za poświęcony czas i pamiętajmy, że dzieci odwdzięczą się za każdą wspólnie spędzoną chwilę swoim uśmiechem i dziecięcą radością.