Warsztaty przyrodnicze dla dzieci przedszkolnych

Szanowni Państwo,

w dniu wczorajszym otrzymaliśmy  ofertę warsztatów edukacyjnych dla dzieci o tematyce przyrodniczej. Zajęcia mają formę kabaretu edukacyjnego. Koszt warsztatów 15 zł od dziecka (jeśli odbędą się we wrześniu) lub 16 zł od dziecka (jeśli będą realizowane w późniejszym terminie). Zajęcia trwają od 35 do 45 minut. Koszt dla grupy 25 osobowej to 375 zł za jedno spotkanie (opcja wrześniowej zniżki) lub 400 zł (późniejszy termin realizacji).  We wrześniu wolne są dwa terminy: 24 i 25 września. Proszę o szybkie przedyskutowanie propozycji w grupach i decyzję, czy chcą Państwo opłacić dzieciom takie zajęcia.

Więcej informacji – na gazetce przedszkolnej.

Dorota Bełza p.o. dyrektor.