WIZYTA SIÓSTR MISJONAREK W NASZEJ SZKOLE

6 XI 2017 r. gościliśmy w naszej szkole na lekcji katechezy siostry misjonarki z zakonu jezuickiego Piotra Klawera z Podkowy Leśnej. Siostra Klaudia i siostra Joanna ukazały dzieciom świadectwo swojej misji głoszenia Pana Jezusa na Wyspach Zielonego Przylądka – Cape Verde, wyspie św. Antoniego, wyspie Santiago. Prezentacją multimedialną przedstawiły dzieciom rzeczywistość codziennego  dnia  tamtejszej ludności,  ich  kulturę  i obyczaje. Jesteśmy  bardzo  wdzięczni, że siostry  zechciały nas  odwiedzić i podzielić się  z nami swoimi przeżyciami i doświadczeniami.