Wizyta w DPS-ie „Marta” w Drybusie

20 XII przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, pod opieką pani Beaty Łyszkowskiej i p. Dyrektor Beaty Jackowskiej, pojechali odwiedzić, złożyć życzenia i przekazać świąteczne upominki  pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej „Marta” w Drybusie.  Uczniowie przez kilka tygodni prowadzili zbiórkę darów. Ich praca została doceniona przez mieszkańców DPS-u, którzy zrewanżowali się dzieciom,  obdarowując je    prezentami.  Dziękujemy i życzymy  pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, miłości bliskich oraz dużo, dużo zdrowia.