Wygrodzenie parkingu i prace z tym związane

Szanowni Państwo,
w najbliższych dniach ma przyjść transport paneli ogrodzeniowych. Na drugi tydzień planowane jest rozpoczęcie prac zmierzających do odgrodzenia parkingu. Do montażu ogrodzenia w czynie społecznym zgłosiły się dwie osoby, bardzo dziękuję, chętnie skorzystamy z oferowanej pomocy. Przed podjęciem prac wygrodzeniowych konieczne jest wcześniejsze uporządkowanie terenu Zespołu (oczyszczenie z gałęzi i kamieni) a następnie nawiezienie  ziemi i jej rozplantowanie przy użyciu ciężkiego sprzętu.
Z powodu przedłużającej się nieobecności  konserwatora  proszę o zgłaszanie się  osób do pomocy w porządkowaniu terenu.
Dorota Bełza
dyrektor ZSP