XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno – Tanecznych

21 – 22 kwietnia 2017 roku „Roztańczone Kwiatuszki” pod opieką pań: Katarzyny Jaroszewskiej i Emilii Kamińskiej pojechały do Gdyni na XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno – Tanecznych GIM – SHOW 2017. W piątek po drodze uczniowie zwiedzili Gdańsk. Następnie udali się do hotelu na nocleg, by nabrać sił przed sobotnim występem. W Festiwalu uczestniczyło ponad 40 zespołów, w tym z Grecji. Nasze Kwiatuszki tym razem wystąpiły w Afrykańskich Strojach. Występ przed tak dużą publicznością był dla naszych dzieci ogromnym wyzwaniem i nowym doświadczeniem. Po występie zespół nagrodzono gorącymi brawami. Na zakończenie Festiwalu „Roztańczone Kwiatuszki” otrzymały pamiątkowe medale i koszulki. W sobotę późnym wieczorem dumne i uśmiechnięte dzieci wróciły do swoich domów. Mamy nadzieję, że to nasz początek Wielkiej Kariery!

Zapraszamy  do odwiedzenia zakładki Galeria. Tam znajduje się więcej zdjęć.