Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 Opłaty Kontakt Przedszkole Rekrutacja do szkoły 2023/2024 Galeria Sekretariat

Żyjmy aktywnie

        Jesień to pora, kiedy dzieciom spada odporność i częściej chorują. Aby zapobiegać przeziębieniom i ćwiczyć fizyczną kondycję należy nie zapominać o hartowaniu małych organizmów. W związku z tym zorganizowaliśmy w przedszkolu konkurs plastyczny promujący aktywny tryb życia pt. „Ruch to zdrowie!”, który był przeznaczony dla wszystkich dzieci przedszkolnych od 2 do 5 lat. Przedszkolaki zaskoczyły nas pomysłowością, kreatywnością i oryginalnością, dlatego rozstrzygnięcie konkursu było bardzo trudne ze względu na wysoki poziom prac. Komisja, pomimo dużych trudności w wyborze i ocenieniu pięknych dzieł, zdecydowała o przyznaniu następujących miejsc:

I miejsce: Aleksandra Michrowska (5 lat)

II miejsce: Maja Pietraszek (5 lat), Jakub Kowalski (5 lat)

III miejsce: Wojciech Wiązowski (4 lata), Krzysztof Wiązowski (5 lat)

Wyróżnienia: Oliwia Niewiadomska (3 lata), Zuzanna Starus (3 lata), Bartłomiej Osiński (3 lata), Paweł Kuziela (3 lata).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które stanowią formę podziękowania za trud i czas poświęcony na wykonanie pracy.

Przedszkolaki, biorąc udział w tego typu przedsięwzięciach, nie tylko doskonalą swoją inwencję twórczą, ale także przekonują się, że sport jest atrakcyjną alternatywą aktywnego spędzania czasu wolnego. Wychowując swoje dzieci, nie zapominajmy o tym, jak ważny jest ruch dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i dajmy maluchom dobry przykład dbając o swą własną aktywność ruchową.

 

Redaktor: Ewelina Wasiota