DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa święto,  które na stałe wpisało się  w kalendarz uroczystości naszej szkoły. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 12 stycznia 2018. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Aby wyrazić swój szacunek i wdzięczność za okazywaną troskę i zrozumienie, uczniowie przygotowali dla swoich bliskich program artystyczny, złożony ze wzruszających wierszy, piosenek i tańców a także inscenizacji wiersza Juliana Tuwima pt.:Rzepka”. Liczne przybycie Babć i Dziadków uszczęśliwiło dzieci i zachęciło je do iście aktorskiego odegrania swych ról. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców podczas, którego nie zabrakło okazji do rozmów i wspomnień. Dziadkowie otrzymali od swoich wnuków własnoręcznie wykonane upominki. Wszystkim kochanym Babciom i Dziadkom  życzymy stu lat w zdrowiu i pomyślności.