Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Grupa „Smerfy”

Witamy w grupie Smerfy !!!

***

Nasza grupa to radosne dzieci w wieku 3 lat i 4 lat.

Lubimy śpiewać piosenki, tańczyć, zdobywać nowe wiadomości. 

***

Panie wychowawczynie to Katarzyna Znajdek i Elżbieta Zapolnik,

pomaga im Urszula Boniecka.

***

Język angielski w naszej grupie odbywa się w poniedziałki i czwartki.

***

SMERFY 2020/202

Wszystkie kwiaty dla Mamy i Taty


Bal Karnawałowy 

            W dniu 11.02.2021r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

 

Grupa „Smerfy” w przedszkolu spędza aktywnie czas: robimy wiele prac plastyczno-technicznych, tańczymy, śpiewamy i wspólnie czas spędzamy.    Oto fotorelacja:

 

Wycieczka

W dniu 28 stycznia 2020 r. została zorganizowana wycieczka dla grupy Smerfy. Wybraliśmy  się na wycieczkę do Sali zabaw „ Happy Park” w Sochaczewie oraz  warsztaty kulinarne w pizzerii  Da Grasso.

W Sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu i zjeżdżalni. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników, licznych zabawek. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

Następnym etapem naszej podróży były odwiedziny pizzerii Da Grasso. Na początek dowiedzieliśmy się, z jakiego kraju pochodzi  pizza. Dowiedzieliśmy się również z jakich składników składa się ciasto, z czego robiony jest sos, jak wygląda piec do wypiekania oraz w jaki sposób kroi się gotową pizzę. Największe wrażenie na przedszkolakach  zrobił fakt, iż każdy samodzielnie wykonał swoją pizzę, którą później  mógł  spróbować. Wszystkim pizza bardzo smakowała. Na koniec każdy z nas otrzymał drobny prezent – dyplom małego kucharza.

Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji, nieco zmęczeni wróciliśmy do  przedszkola.

 Oto fotorelacja z wycieczki :

Dzień Babci i Dziadka 

Dzieci z grupy  Smerfy 21 stycznia ( poniedziałek) zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany dorobek artystyczny. Niejedna babcia łezkę uroniła ze wzruszenia… Dziadkowie jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Oto fotorelacja przedstawiająca ten niezwykły dzień:

Mikołaj w grupie  Smerfy

Mikołaj w grupie Smerfy 🎄🎅
„Hu, hu, ha, hu, hu, ha nasza
zima zła ! Ale zima z Mikołajem jest
pachnącym ciepłym majem.
Zawsze bądź wśród nas !
Mikołaju, Mikołaju, Mikołaju nasz !”🎅😍

Drodzy Rodzice !

Pierwsze dwa miesiące w „Smerfach” upłynęły bardzo aktywnie i w zdrowym duchu. Dzieci zmierzyły się z zajęciami takimi jak wykonywanie prac plastycznych, gimnastyka na świeżym powietrzu, pokonywanie torów przekód zlokalizowanych w sali przedszkolnej oraz na boisku szkolnym. Maluszki zamieniły się w małych magików podczas zajęć, gdy sprawialiśmy iż woda zmieniała kolory (przy użyciu farb plakatowych). Oto fotorelacja przedstawiająca opisane powyżej czynności.