„Nie bójcie się, oto zwiastuję Wam radość wielką”

Święta Bożego Narodzenia to czas refleksji i zadumy. To święta rodzinne, przepełnione miłością do bliskich, śpiewem kolęd i zapachem choinki.  ” Nie bójcie się, oto zwiastuję Wam radość wielką” to tytuł programu zaprezentowanego przez uczniów podczas Spotkania Wigilijnego, które odbyło się 18.12. w Szkole Podstawowej w Golach. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się: Ks. Proboszcz Józef Nowacki, Ks. Proboszcz Zenon Piskorski, wieloletni Dyrektor szkoły – p. Zofia Wit, Przewodnicząca Rady Rodziców-pani Justyna Kamińska. Uczniowie klas 0 – VIII, poprzez piękny  śpiew kolęd i pastorałek, inscenizację Misterium bożonarodzeniowego i  taniec,  wprowadzili społeczność szkolną w świąteczny nastrój. Wszyscy zgromadzeni z ogromnym wzruszeniem uczestniczyli w tej uroczystości.

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mamy nadzieję, że będzie on równie owocny dla naszej szkoły, jak ten, który mija.