Spotkanie z Młodzieżową Radą Gminy

13 grudnia dzieci z najstarszych grup gościły, tradycyjnie już, członków Młodzieżowej Rady Gminy wraz z opiekunami. W ramach spotkania wszyscy bardzo dobrze się bawili podczas malowania i ozdabiania świątecznych bombek. W świąteczny klimat wprowadziły dodatkowo piękne tradycyjne kolędy oraz przyjazna atmosfera i wspólna integracja młodzieży z przedszkolakami. Po owocnej pracy powstały piękne kreatywne ozdoby na choinkę, które maluchy mogły zabrać do domów, aby zdobiły ich bożonarodzeniowe drzewka.