Zakupy z funduszy Rady Rodziców SP

Z funduszy Rady Rodziców z lat ubiegłych zostały zakupione dwie ławki  dla naszych dzieci oraz markowy zewnętrzny stół tenisowy. Takie potrzeby dzieci wskazały w przeprowadzonych ankietach.

Ławki są dobrej jakości a ich koszt łącznie z transportem to tylko 770 zł. Ławki zostały złożone przez Pana Grzegorza Kowalskiego i ustawione przed wejściem do szkoły.

Stół tenisowy francuskiej firmy Cornilleau posiada bardzo dobre parametry techniczne. Koszt stołu łącznie z transportem – 3290 zł. W odniesieniu do jakości to bardzo dobra cena. Stół jest objęty 10-cio letnią gwarancją na wszystkie elementy, posiada atest FFTT Leisure i spełnia normę bezpieczeństwa: EN – 14469-1. Stół tenisowy został złożony przez Pana Bartłomieja Wardę nauczyciela wychowania fizycznego.  Planowane jest przygotowanie podłoża pod ustawienie stołu. Liczymy tutaj na Państwa pomysły i pomoc.

Jednocześnie w imieniu Rady Rodziców proszę o wpłaty na konto Rady Rodziców.

Nr konta:  54 9304 1012 0018 9864 2000 0010

W bieżącym roku szkolnym otrzymaliśmy wpłaty zaledwie od 13 osób, w tym jedna wpłata wpłynęła od osoby, która nie ma dzieci w naszej szkole.

Mamy dużo pomysłów, które chcemy wdrożyć w życie, może to być m.in. mini pole golfowe oraz klasa pod chmurką. Pomysłów tych nie można zrealizować bez posiadania odpowiednich funduszy. Wiele prac jest wykonywanych dzięki uprzejmości Rodziców, co znacznie minimalizuje koszty przedsięwzięć.

Czekamy  na Państwa wpłaty i na Państwa pomysły, które można zgłaszać do Przewodniczących trójek klasowych.

Ewelina Pietraszek Przewodnicząca Rady Rodziców SP w Golach