Zaproszenie do pracy na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Szanowni Państwo,

w najbliższych dniach zostaną zakupione krzewy do obsadzenia oczyszczalni, w związku z tym pilnie potrzebujemy silnych panów do nieodpłatnego przygotowania podłoża pod nasadzenia (wyrównanie nawierzchni, wykopanie dołów). Zapraszam chętne osoby do współpracy, proszę o zgłoszenia w sekretariacie lub u nauczycieli w szkole. Prace można będzie rozpoczynać już nawet od jutra (tj. środa 16 października). Potrzebny jest również fachowiec do położenia siatki i  tynku na niewielkiej powierzchni budynku szkoły. Liczę na państwa zaangażowanie i z góry dziękuję za wszelka pomoc.

Dorota Bełza, p.o. dyrektor ZSP