Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 Opłaty Kontakt Przedszkole Rekrutacja do szkoły 2023/2024 Galeria Sekretariat

Lekcja historii z okazji Święta Niepodległości

      Dziewiątego listopada, w ZSP w Golach, odbyła się akademia z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W akademii wzięli udział uczniowie szkoły oraz dzieci z naszego przedszkola. Było uroczyście, patriotycznie i wzruszająco.  Uczniowie poprzez recytację wierszy i śpiew żołnierskich pieśni wprowadzili widownię w atmosferę minionych lat, a dzieci z przedszkola, z wielkim zaangażowaniem, zobrazowały niektóre wydarzenia historyczne. Na uwagę zasługiwały też rekwizyty przygotowane przez panie nauczycielki oraz rodziców, a także dekoracja sceny.

Program artystyczny, przedstawiony przez uczniów klasy I, IV,V,VI oraz dzieci z grupy „Słoneczka” i „Motyle”, przygotowały panie: Agata Kęska-Drab, Beata Łyszkowska, Izabela Deliś, Emilia Kamińska, Katarzyna Jaroszewska. Dekorację  wykonała pani Ewelina Pietraszek.

Dziękujemy za piękną lekcję historii.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Galeria. Tam znajduje się więcej zdjęć.