Wniosek na dyżur wakacyjny 2024

Szanowni Rodzice,

zapraszamy do składania wniosków na dyżur wakacyjny w Gminnym Przedszkolu w Cegłowie w dniach 3-13 czerwca, w godzinach pracy sekretariatu, tj. 7.00 – 15.00.

Zwracamy uwagę, że poprawnie wypełniony wniosek powinien być podpisany przez obydwoje rodziców.

W terminie 1-31 lipca zostaną utworzone dwie grupy przedszkolne po maksymalnie 25 osób każda.

W terminie 1-16 sierpnia zostanie utworzona 1 grupa przedszkolna nie przekraczająca liczby 25 dzieci.

Jednym z warunków przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest brak zaległości w dotychczasowych opłatach za przedszkole.

Listy zakwalifikowanych na dyżur zostaną opublikowane w dniu 20 czerwca.

W ciągu 5 dni od zakwalifikowania należy dokonać opłaty  „z góry” za wyżywienie i pobyt na rachunek o numerze 30 1240 3350 1111 0010 3927 6727. W tytule przelewu wpisujemy imię i nazwisko dziecka, z dopiskiem dyżur wakacyjny.

Dokonanie opłaty „z góry” jest warunkiem znalezienia się dziecka na liście przyjętych na dyżur.

Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny zostanie opublikowania w dniu 26 czerwca br.

wniosek o przyjęcie na dyżur