DZIŚ DLA BABCI I DZIADKA ZAŚPIEWAMY…

31 stycznia odbyła się w przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia we wszystkich grupach rozbrzmiewały wesołe piosenki i szczere życzenia dla seniorów. Nie zabrakło również tanecznych popisów małych artystów i aktorskich inscenizacji. Dzieci, chcąc podziękować za miłość i poświęcony czas, bardzo starały się pięknie wystąpić i zaprezentować. Po występach przedszkolaki obdarowały gości małymi upominkami (samodzielnie wykonanymi), a rodzice zadbali o poczęstunek i ciepłą herbatę dla wszystkich obecnych.