TALENT SHOW W SZKOLE

25 I (w środę)  świętowaliśmy  Dzień Babci i Dziadka. Nasi uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby  w piękny sposób wyrazić  miłość do swoich najbliższych. W tym roku   formuła spotkania była odmienna od  organizowanych w zeszłych latach. Dzieci wzięły udział w programie „Mam talent”, transmitowanym przez telewizję „TVNGole”. Dla naszych gości występował m. in.: Elvis Presley (Jakub Chojnowski), Krzysztof Krawczyk (Jakub Cieślikowski), Maryla Rodowicz (Alicja Szyjer), Karin Stanek (Zosia Danielewicz), Irena Santor (Małgosia Michalak), Anna Jantar (Natalia Świętochowska i Dominika Wojtysiak), Andrzej Rybińki (Tumoteusz Świniarek), zespół Ali Babki, a także nasze „Roztańczone kwiatuszki”. Nie zabrakło również prowadzących: Marcina Prokopa (Sylwester Piasek) i Szymona Hołowni (Franek Pliszka) oraz Jury w składzie: Agnieszka Chylińska (p. Katarzyna Jaroszewska), Małgorzata Foremniak (p. Emilia Kamińska) i Agustin Egurrola (p. Małgorzata Sitarz). Wszyscy bawili się świetnie, co wyrażali  wspólnym śpiewem i gromkimi brawami.  Po występie dzieci wręczyły gościom prezenty, a mamy zaprosiły na słodki poczęstunek. Ten czas umilał nam pan Józef Steć, który grał na akordeonie znane wszystkim piękne melodie. Dziękujemy.

Scenariusz napisała pani Katarzyna Jaroszewska

Dzieci przygotowały panie: Hanna Oracka, Monika Polańska i Katarzyna Jaroszewska

Akompaniament: p. Justyna Michta

W najbliższym czasie, do tego materiału, dodamy również film z występami dzieci.  Zapraszamy także do odwiedzenia zakładki Galeria. Tam znajduje się więcej zdjęć.