APEL Z OKAZJI DEN I PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Dnia 12.10.2018r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści z klas IV – VIII piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Po części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim pracownikom szkoły i zaproszonym gościom serdeczne życzenia z okazji ich święta.
Również tego dnia w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia klasy I. W tym niecodziennym spotkaniu, wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie i oczywiście bohaterowie tego dnia, czyli pierwszoklasiści. Podczas akademii uczniowie klasy I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy zauroczyli zebranych ciekawym układem tanecznym. Następnie w obecności rodziców, dyrektora, grona pedagogicznego, oraz starszych kolegów ślubowali być pilnymi i wzorowymi uczniami, dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Na pamiątkę uroczystości uczniowie otrzymali piękne dyplomy i upominki. Po akademii wszyscy udali się na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Uroczystość była dla wszystkich ogromnym przeżyciem i na pewno długo będziemy ją wspominać.