Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Dzień Bezpiecznego Internetu

Obchodzimy dzisiaj Dzień Bezpiecznego Internetu. Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo dzień ten (09.02) świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata.

Także włączamy się w obchody tego dnia. Dzisiaj wszyscy korzystają z Internetu. Nie tylko podczas zdalnej nauki czy pracy. W Internecie można znaleźć wszystko. Nie każdy jednak pamięta, jak powinno się bezpiecznie z niego korzystać. Samorząd Uczniowski przy współpracy z uczniami kl. III odświeżą wszystkim pamięć.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma najważniejszymi zasadami 😀

Tegorocznej edycja organizowana jest pod hasłem „Razem dla lepszego Internetu!”. Podczas obchodów DBI 2021 organizatorzy chcą zaprosić do wspólnego działania aby Internet był bezpieczniejszym i lepszym miejscem dla wszystkich, a w szczególności dla dzieci i młodzieży.