Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 Opłaty Kontakt Przedszkole Rekrutacja do szkoły 2023/2024 Galeria Sekretariat

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w szkole

Pierwszy dzień czerwca to bardzo ważne święto 😀 Chociaż lekcje odbyły się według planu tego dnia, to nie zabrakło także radości, uśmiechu i niespodzianek. Godzinki mijały szybko na grach, zabawach oraz zajadaniu łakoci i witaminek.

Ogromną niespodziankę zrobili nam pracownicy Gminy, którzy na czele z Panią Wójt przybyli gromadnie do naszej placówki w bajkowych strojach z koszami pyszności. To dopiero było zaskoczenie. Dziękujemy bardzo za takie miłe odwiedziny!

Każda klasa mogła także spędzić trochę czasu na wspólnej integracji przy ognisku w specjalnie przygotowanym do tego miejscu koło szkolnego ogrodu. Na szczęście pogoda nam dopisała, chociaż na początku wyglądało to groźnie 😀 Po dotarciu na trawkę, każdy mógł wybrać sobie dogodne miejsce do leżakowania. Następnie należało wypakować swoje zapasy i zabrać się za wybranie odpowiedniego kijaszka do smażenia kiełbasek. Ewentualnie, co sprytniejsi, zamiast kijaszka szukali kogoś, kto wyręczy ich w tej skomplikowanej czynności 😀 Później pozostało już tylko leniuchowanie, granie w piłkę, pogaduchy, pozowanie do zdjęć i spacery po ogrodzie. 

Ten dzień z pewnością należy zaliczyć do udanych 😀 

Zapraszamy do naszej slajdowej galerii, ale to jeszcze nie wszystko. Będziemy uzupełniać zdjęcia na bieżąco. Na pierwszy rzut idą klasy starsze.