Dzień Patronki w Przedszkolu

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować,
iż w dniach od 10.05.2021 do 18.05.2021 Państwa dzieci,
a nasze bardzo twórcze przedszkolaki wzięły udział w obchodach Dnia Patronki ZSP w Golach Marii Konopnickiej. Wszystkie grupy przedszkolne wraz z nauczycielkami wzięły aktywny udział w konkursie,  przedmiotem którego była organizacja kreatywnych zajęć pod hasłem ,,Życie i twórczość Marii Konopnickiej”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji będącej jedynie namiastką miło spędzonego czasu wzbogaconego wierszami poetki, które stały się inspiracją do zabaw, prac plastyczno-technicznych a nawet krótkich impresji teatralnych.