Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,

zgodnie z naszym kalendarzem dzień 4 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie nie mają lekcji ani zdalnych ani stacjonarnych. Szkoła zapewnia natomiast zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w szkole uczniom klas I – III. Pracujemy w godz. 7.15 – 17.00. Ten dzień dla uczniów klas I -III zaplanowaliśmy jako dzień sportu i integracji.  W godz. 9.00- 12.00 wychowawcy klas zorganizują dzieciom czas „na sportowo”, w pozostałym czasie dzieci mogą korzystać z zajęć świetlicowych. Szczegóły przekażą wychowawcy klas. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach