Elektrośmieci – bieżące wiadomości

Chcieliśmy przypomnieć wszem wobec i każdemu z osobna o naszej zbiórce odpadów w ramach akcji:

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” 😀

Zbiórka nadal trwa.

Elektrośmieci będzie także można dostarczyć do szkoły w sobotę (27.03) między 15.00 a 17.00.

Będziemy czekać na EkoBohaterów 😀

Zakończenie jest przewidywane na 30.03 (wtorek) ok. godz. 9.00. Dostaliśmy dzisiaj wiadomość o drobnych problemach logistycznych dotyczących odbioru odpadów, dlatego też została podana taka godzina. Ale nasz odbiorca już nad tym pracuje, nie ma się co martwić. O jakichkolwiek dodatkowych zmianach zostaniemy powiadomieni w poniedziałek rano i na bieżąco będziemy przekazywać informacje. Prosimy o śledzenie naszego profilu na fb.

Serdecznie zapraszamy!

A tak na zakończenie jeszcze kilka słów o elektrośmieciach. Wiedzieliście, że ze zużytego sprzętu można zrobić czajniki, plomby dentystyczne i instrumenty muzyczne?! Teraz już wiecie 😀