Gminny Konkurs Ortograficzny „Bądź bezbłędny”

17 listopada 2016 roku w naszej szkole odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego „Bądź bezbłędny”. W konkursie wzięło udział 32 uczestników  ze  szkół z terenu Gminy Baranów. Uczniowie  pisali dyktanda w trzech kategoriach wiekowych: klasy II – III, IV – VI  oraz gimnazjaliści. Za uczniów „kciuki trzymali” zaproszeni goście:  Dyrektor ZS w Bożej Woli-  p. Danuta Świerczyńska, Dyrektor ZS w Kaskach – p. Anna Sadoś, Dyr. ZS w Baranowie  – p. Renata Budecka oraz Pan Wójt Andrzej Kolek i Pani Karolina Kruk-  Szymaniak – fundatorzy nagród.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

kategoria klas II – III:
I miejsce: Maciej Raczkowski kl. III SP w Kaskach
II miejsce: Julia Świerczewska kl. III SP w Bożej Woli
III miejsce: Zofia Danielewicz kl. III SP w Golach

kategoria klas IV – VI:
I miejsce: Gaia Cusinato kl. VI SP w Baranowie oraz Helena Mirkowicz kl. IV SP w Golach
II miejsce: Piotr Florczak kl. V SP w Kaskach
III miejsce: Julia Bosacka kl. IV SP w Bożej Woli

kategoria gimnazjum;
I miejsce: Marta Porwisiak kl. II G w Bożej Woli
II miejsce: Jan Połutrenko kl. III G w Kaskach
III miejsce: Magdalena Macher kl. II G w Baranowie

W Jury zasiadły panie: Anna Nowak, Aneta Krasińska, Małgorzata Motylewicz, Grażyna  Tober, Beata Łyszkowska,  Katarzyna Jaroszewska, Hanna Oracka, Anika Berekets.

Wszystkim uczestnikom konkursu Wójt Gminy Baranów –Pan  Andrzej Kolek wraz z Panią Karoliną Kruk-Szymaniak (Inspektorem ds. Oświaty) wręczył  upominki, a zwycięzcom dyplomy i nagrody rzeczowe. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców szkoły.

Laureatom gratulujemy, a wszystkich chętnych uczniów serdecznie zapraszamy za rok do wzięcia udziału w IX edycji naszego konkursu.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Galeria. Tam znajduje się więcej zdjęć.