Klimatyzacja w Szkole w Golach

Z ogromną radością informujemy, że wszystkie cztery sale na piętrze Szkoły w Golach są już wyposażone w klimatyzatory. Dwa urządzenia zostały zakupione i zamontowane ze środków przeznaczonych przez sołectwa Basin, Karolina, Cegłów, Murowaniec. Zakup  i montaż  kolejnych dwóch klimatyzatorów  został w całości sfinansowany przez  rodzica  jednego z uczniów Pana Leszka Mirkowicza.

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom za zrozumienie problemu i ogromne wsparcie finansowe, dzięki Wam drodzy Państwo dzieci w szkole w Golach nie będą już ubolewały z powodu zbyt wysokiej temperatury w klasach. Tym samym remont sal na piętrze szkoły można uznać za zakończony. Nasza patronka Maria Konopnicka miała rację mówiąc, że „ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść musimy trzymać się razem”.

Dorota Bełza dyrektor ZSP im. Marii Konopnickiej w Golach.