Organizacja nauki 27 stycznia do 27 lutego br.

Szanowni Państwo,

zgodnie z ostatnimi decyzjami Ministerstwa Edukacji i Nauki od czwartku, 27 stycznia do 27 lutego br. wszyscy uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół ponadpodstawowych będą mieli zajęcia w formie zdalnej. Przedszkolaki i uczniowie klas 1- 4 szkół podstawowych będą kontynuowali kształcenie w trybie stacjonarnym (za wyjątkiem dzieci, na które została nałożona kwarantanna.)

Będzie także możliwość konsultacji indywidualnych i grupowych dla uczniów zdających w tym roku egzaminy ósmoklasisty.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach