Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Organizacja nauki zdalnej

Szanowni Państwo, 

wszyscy musimy odnaleźć się w tej trudnej rzeczywistości. Jako szkoła i przedszkole jesteśmy zobligowani do prowadzenia nauki zdalnej. Przechodzimy więc w tryb awaryjny, musimy zdać sobie sprawę, że nie da się rzeczywistej klasy szkolnej przenieść do Internetu, nauka zdalna będzie się więc odbywała na zupełnie innych zasadach. Nie chcemy posadzić naszych dzieci przed komputerami i zarzucić ich linkami do stron edukacyjnych czy też kartami pracy. Będziemy dawkować dzieciom „ekrany” (im młodsze dziecko, tym mniej czasu spędza przed ekranem) oraz zadania w rozsądnych porcjach. Chcemy też utrzymywać kontakt z naszymi wychowankami w czasie rzeczywistym chociażby przez krótką chwilę. Chcemy zadbać  o sferę psychiczną, emocjonalną i społeczną naszych wychowanków. Dlatego proszę o zgłaszanie kłopotów i trudności związanych z obecną sytuacją.

W najbliższym czasie pojawią się informacje dotyczące zmienionego tygodniowego rozkładu zajęć oraz szczegółowe dane w jaki sposób i w jakich godzinach można będzie konsultować się z nauczycielami w sprawach merytorycznych i innych. 

Uruchamiam też dodatkowy e-mail do kontaktów z dyrektorem:  dyrektor.zspgole@gmail.com

 oraz udostępniam swój numer telefonu: 693084722.

Poniżej, w załączniku zamieszczam zarządzenie w prawie organizacji nauki zdalnej. Dalsze informacje będą się pojawiały również w zakładce Nauczanie zdalne.

Zarządzenie zdalna nauka

Dorota Bełza

dyrektor ZSP