Organizacja pracy w okresie świątecznym

Szanowni Rodzice,

celem zaplanowania pracy w przedszkolu (m.in. udzielenia pracownikom urlopów) proszę o zgłaszanie do nauczycielek w grupach informacji o frekwencji dzieci w okresie świątecznym tj. w dniach 23 i 24 grudnia oraz 27, 30 i 31 grudnia. Informacje przekazujemy do 13 grudnia. Brak informacji od rodziców oznacza dla nas obecność dziecka w przedszkolu.

W Wigilię proszę o możliwość zakończenia pracy o godz. 13.00 a w Sylwestra o 15.00. Liczę na Państwa wyrozumiałość. Przypuszczalną godzinę odbioru dziecka w Wigilię i w Sylwestra również zgłaszamy do nauczycielek.

p.o. dyrektor Dorota Bełza