Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 Opłaty Kontakt Przedszkole Rekrutacja do szkoły 2023/2024 Galeria Sekretariat

Ostatni Rajd

W ostatnim tygodniu szkoły, dokładnie 22 czerwca, uczniowie klas V – VIII (brygada złożona z 17 osób) wzięli udział w ostatniej wyprawie tego roku szkolnego. Wybraliśmy się na spacer po Parku Kampinoskim naszym utartym szlakiem z Zaborowa do Pomnika Jerzyków przez uroczą kładkę prowadzącą przez bagna. Można powiedzieć, że tego dnia pogoda nam nawet dopisała. Nie było burz ni ulew, ale grzało tak mocno, że asfalt sam się roztapiał pod nogami. Na szczęście ruszaliśmy w las, więc taka skwarka nie była nam straszna. Poza tym byliśmy przygotowani na wszystko.

Wyruszyliśmy na linię startu naszej wycieczki. Mieliśmy do przejścia 12 km leśnymi ścieżkami. Najgorsza przeprawa była z komarami, ale na to zwykle niewiele można poradzić. Podziwiając piękne widoki i machając rękami na wsze strony ruszyliśmy w las. Widoki były przepiękne, a zieleń drzew pozwalała wreszcie odpocząć zmęczonym zdalną edukacją oczom. Był czas na ploteczki, pogaduchy, żarciki i przekąski oczywiście. Z uśmiechami na ustach wróciliśmy po kilku godzinach do szkoły. Musimy to jeszcze powtórzyć!