Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Otwarcie przedszkola/odziału zerowego

Od dnia 11 maja planowane jest wznowienie działalności przedszkola i oddziału zerowego. Przedszkole będzie pracowało w ograniczonym zakresie. Sprostanie wymogom Głównego Inspektora Sanitarnego uniemożliwia otwarcie przedszkola dla wszystkich dzieci.

Rodzice, którzy będą chcieli  posłać dziecko do przedszkola/oddziału przedszkolnego obowiązani są do wypełnienia wymaganych druków (załączniki poniżej) oraz dostarczenia ich do przedszkola w terminie do 7 maja do godz. 15.00. Krótki termin na zgłoszenie dziecka jest spowodowany koniecznością uruchomienia cateringu.

Druki będą dostępne na stronie internetowej Zespołu (zakładka Przedszkole COVID 19) oraz przy wejściu do przedszkola. Wypełnione druki należy wrzucić do skrzynki pocztowej.

Do przedszkola w pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci pracujących rodziców oraz rodziców, którzy nie mają komu powierzyć opieki nad dzieckiem w czasie wykonywania pracy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami zasiłek opiekuńczy  został przedłużony do 24 maja br. również dla rodziców, którzy nie chcą posłać dziecka do otwartego już przedszkola.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach

Karta zgłoszenia

Regulamin przyprowadzania

Informacja o ryzyku

Odizolowanie procedura