Parking – kolejny sukces pracy zespołowej

Zlikwidowaliśmy kilkanaście miejsc parkingowych przed szkołą. Trwa rekultywacja pozyskanego terenu, który przeznaczymy na miejsce zabaw dla dzieci szkolnych. Na pozostałej, niewielkiej części terenu utworzonych zostało 6 miejsc parkingowych. Koszty inwestycji ograniczyły się do zakupu warstwy wierzchniej (około 350 zł). Miejsce pod parking zostało wyłożone kamieniami podarowanymi przez Pana Jana Słowińskiego. Tłuczeń (warstwa zagęszczająca) oraz transport został zapewniony przez Wójta Gminy Pana Waldemara Brzywczy. Kamień kwarcytowy (warstwę wierzchnią) zakupiono z funduszy za wynajem sal. Maszynę do ubijania kamieni wypożyczyła Pani Danuta Wieczorek dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.

Prace ziemne (wybranie około 30 cm ziemi z powierzchni 75 m2  ) oraz transport kilkunastu ton kamieni od Pana Słowińskiego wykonał nieodpłatnie Pan Jarosław Kołodziejak. Rozrzucaniem tłucznia i kamieni kwarcytowych zajęły się niezastąpione Panie: Urszula Boniecka, Anna Dymkowska, Agata Ulcyfer, Ilona Wojtysiak, Monika Dzikowska oraz Małgorzata Sitarz.

Serdecznie wszystkim dziękuję za wybudowanie parkingu.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach