Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Pho3nix Active School

Pho3nix Active School

Pho3nix Active School to ogólnopolska akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. Organizowana jest w ramach Międzynarodowego Dnia Sportu pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Cała akcja to różne wydarzenia i konkursy.

Nasza szkoła także bierze udział w jednym z konkursów, który polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku.

Dzieci zbierają kroki w aplikacji mobilnej „Pho3nix Kids”. Szkoła, która uzbiera największą liczbę kroków w trakcie trwania konkursu wygrywa sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji! To dopiero gratka! 

Nagrody są ważne, a jakże! Motywują do działania przede wszystkim. Ale samo sportowe zaangażowanie to chyba w tym roku najistotniejsza sprawa. Nasze kochane dzieciaki ciągle siedzą przed monitorami i ekranami, dlatego to najwyższa pora na odrobinę ruchu. Zwłaszcza, że dni są coraz dłuższe, a słoneczko jasno świeci.

Serdecznie zapraszamy do zbierania kroków. Wszystkie dzieci z naszej szkoły mogą, a nawet powinny się przyłączyć. Wystarczy pobrać aplikację np. na telefon, zarejestrować się, wybrać naszą szkołę i zabrać się do pracy. 

Życzymy świetnej zabawy!

Niech MOC będzie z Wami 😀