Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Przydatne infomacje

Poniżej zamieszczamy kilka informacji, które mogą się okazać dla Państwa przydatne w tym trudnym czasie.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie

informuje, że w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 będzie zabezpieczać pomoc w postaci zakupu produktów żywnościowych, higienicznych i leków dla osób wymagających wsparcia, tj. osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i bezdomnym.

 W/w osoby lub sąsiedzi tych osób proszeni są kontakt z gops baranów pod numerem telefonu

(46) 856-03-17

Komunikat OSP Boża Wola

POMOC DLA SENIORÓW 60+ !!!

Strażacy z OSP Boża Wola pomagają wszystkim seniorom 60+ z Gminy Baranów oraz z miejscowości Bramki i okolic pomoc w zakupach leków, artykułów spożywczych oraz niezbędnych produktów do życia w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie.

Kontakt poprzez Facebooka oraz pod numerami telefonów: 691631145,  510 752 467

Komunikat OSP Boża Wola

W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 w ramach pomocy dla osób w wieku 60+ sołectwa Boża Wola, Bronisławów, Żaby otrzymały od osoby prywatnej około 100 sztuk maseczek ochronnych, które zostaną rozdane osobom potrzebującym.

Zapisy przez sołtysów pod numerami: 600 816 727 – sołtys Bronisławów 502 220 608 – sołtys Żaby,  608 651 885 – sołtys Boża Wola Na podstawie zebranych list strażacy z OSP Boża Wola będą rozwozić maseczki do wyznaczonych osób.

Ze względu na ograniczona dostępność prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących w wieku 60+ pod podane numery w zależności od miejsca zamieszkania. Apelujemy również o przekazanie tej informacji osobom które nie posiadają Facebooka oraz pomoc w kontakcie z sołtysami.

Komenda Głównej Państwowej Straży Pożarnej

W pliku pdf zamieszczono materiał dostępny na stronie www.straż.gov.pl  Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej z listą kontaktów, w razie gdy będziemy potrzebować pomocy i wsparcia w sytuacjach trudnych
i kryzysowych.

 

Informacje policji (wydział do walki z cyberprzestępczością)

 

Informacje wyszukała i  przygotowała Pani Małgorzata Zawadzka nauczycielka
w Szkole Podstawowej w ZSP w Golach.