Spotkanie z Trójkami Oddziałowymi z przedszkola

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszam na spotkanie, które odbędzie się 11 września br.  o godz. 17.00  w budynku przedszkola. W programie m.in. wybór nowej Rady Rodziców Przedszkola oraz dyskusja na bieżące tematy. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i nasze warunki lokalowe proszę by w miarę możliwości w zebraniu uczestniczyli przedstawiciele grup przedszkolnych czyli Trójki Oddziałowe. Obowiązują ogólne wytyczne sanitarne dotyczące przestrzeni wspólnej (dezynfekcja rąk lub rękawiczki, osłona nosa i ust, bezpieczny odstęp).

Serdecznie zapraszam.

Dorota Bełza, dyrektor ZSP w Golach