Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Teatr Syrena

Warsztaty w Teatrze Syrena

29 października odbyła się wycieczka do Warszawy dofinansowana z funduszy Rady Rodziców. Dzięki temu wsparciu, nie musieliśmy w ogóle przejmować się autokarami.
Rada Rodziców sfinansowała przejazd w wysokości 1400 zł.
Bardzo dziękujemy!!!
Jesteśmy wdzięczni także pani Szaflarskiej, która znalazła te inspirujące warsztaty.
Nasi Rodzice RZĄDZĄ!

Wyruszyliśmy dwoma autokarami ok. 10.00, po dwóch godzinach lekcyjnych. Trafiliśmy na małe korki, ale to cały urok Warszawy 😀
Dotarliśmy całkiem sprawnie na ul. Litewską. Tam mieliśmy chwilę przerwy na posiłek. Nie musieliśmy jednak czekać długo. Wkrótce zasiedliśmy na widowni Teatru Syrena, a trzech bardzo charyzmatycznych aktorów szybko wprowadziło nas w tajniki działania swojego zawodu oraz teatru. Znamy teraz dużo bardzo trudnych słów i widzieliśmy wiele ciekawych zakamarków.
Następne podzieliliśmy się na grupy, bo na wyprawę wybrała się cała szkoła, to 9 klas łącznie z „zerówiakami”. Każda brygada ze swoim przewodnikiem udała się na małe zwiedzanko oraz warsztaty aktorskie. Śmiechu było co nie miara, a nasze dzieciaki wykazały się prawdziwymi aktorskim zdolnościami.
Życie to nie teatr, ale jak tu żyć bez teatru? 😀