Teatrzyk w przedszkolu – spektakl pod tytułem „Titelitury”.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu ciągle coś się dzieje, milą niespodzianką był występ aktorów krakowskiego teatru ART-RE z Krakowa, który w dniu 22 listopada 2019 roku przedstawił naszym przedszkolakom spektakl pod tytułem „Titelitury” na podstawie baśni braci Grimm. Spektakl uczy, iż zarozumiałość, przechwalanie się i kłamstwa mogą mieć przykre konsekwencję. Ciekawe przedstawienie z kolorowymi stajami i ciekawą scenografią zachwyciło wszystkich zgromadzonych na sali. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały teatrzyk, a aktorów nagrodziły gromkimi brawami.