Strona główna Dokumenty Dziennik elektroniczny Szkoła Podstawowa Opłaty Kontakt Przedszkole Galeria Sekretariat Druki do pobrania Rada Rodziców GP Rada Rodziców SP Wymagania edukacyjne Rekrutacja 2024/2025

Tydzień w kolorach

Jesteśmy już na ostatniej prostej roku szkolnego. Jeszcze tylko kilka dni i powitamy wakacje 😀

Ale zanim nastąpi ten oczekiwany przez wszystkich moment, zapraszamy na relację z ostatniego tygodnia. Samorząd Uczniowski zaproponował zabawę z kolorami, która ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem 😀

Ale powoli, o co właściwie chodziło?

Ostatnie miesiące były szare i ponure. Nawet pomimo zbliżającej się wiosny, spędzaliśmy ten czas sami w domach. Skoro wreszcie wróciliśmy do szkoły, Samorząd Uczniowski postanowił to uczcić w bardzo kolorowy sposób.

Otóż zadaniem wszystkich uczniów było przewertowanie swojej szafy i przygotowanie zestawów ubraniowych na każdy dzień mijającego właśnie tygodnia. Wydawać by się to mogło błahostką, ale wcale tak nie było, ponieważ każdy dzień został oznaczony jakimś kolorem.

Dlatego też w poniedziałek zaskoczyć wszystkich mogła mnogość odcieni zielonego na szkolnych korytarzach.

We wtorek królował niebieski.

Środa to dzień różu, amarantu, czerwieni, karmazynu, fuksji i innych podobnych odcieni.

W czwartek nie było łatwo, bowiem każdy miał się zaprezentować w czymś żółtym.

Wreszcie nadszedł piątek z czystym odcieniem bieli. Przynajmniej było chłodniej w tym kolorze 😀

Nawet zagorzałym fanom czerni udało się wygrzebać z jakiejś szafy weselsze barwy. To był na prawdę bardzo kolorowy tydzień.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Jesteście niesamowici!