WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Z okazji Dnia Seniora uczniowie zerówki pod opieką p. Emilii Kamińskiej odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Izdebnie Kościelnym. Podczas wizyty dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie. Program artystyczny sprawił ogromną radość podopiecznym. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli pensjonariuszom drobne upominki – własnoręcznie wykonane mydełka. Za wspaniały występ dzieci otrzymały kosz cukierków oraz serdeczne podziękowania od mieszkańców, pracowników oraz dyrektorkę placówki. Cieszymy się, że naszym występem tym starszym, często schorowanym osobom, które potrzebują wiele ciepła, serdeczności i życzliwości mogliśmy sprawić choć odrobinę radości. Spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla starszego człowieka.