Wycieczka do Centrum Kultury w Grodzisku Maz.-przedszkole

10 grudnia odbyła się wycieczka do Centrum Kultury w Grodzisku Maz. W wycieczce wzięły udział dzieci z grup: „Słoneczka”, „Motylki” i „Pszczółki”. Celem wycieczki było poznanie baśni H. Ch. Andersena pt. ” Królowa Śniegu”. Spektakl rozbudził wśród dzieci zainteresowania teatralne, rozbudził wrażliwości na sztukę,  przedszkolaki miały bezpośredni kontakt z aktorem. Spektakl wystawiła Muzyczna Grupa Teatralna ” Syrenka”. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy Kaja i Gerdy.  Była to pouczająca baśń o miłości, przyjaźni  oraz o tym, co w życiu ważne i o co warto walczyć.